عضو شوید


نام کاربری
رمز عبور

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری

LINK

اسپارک الکترونیک
Spark Electronic
باران عشق
Mahdiba مرغ مینا
پرنده سخنگو شهر عشق
عاشقانه ها کتاب الکترونیکی
کتابخانه مجازی کتابهای ممنوعه
صفربوک کتابهای کمیاب
0BOOK کتابهای ماندگار
0BOOKصفربوک

براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شوددانلود رمان آنا کارنینا نوشته لئو تولستوی   www.zerobook.lxb.ir

دانلود رمان آنا کارنینا نوشته لئو تولستوی

کاترین و داریا دو خواهر هستن که داریا با مردی به نام ابلونسکی ازدواج کرده اما به خاطر ارتباط نادرست همسرش با یک خانم دچار اختلافاتی میشن تا جایی که داریا تصمیم به جدایی میگیره اما در همین حین خواهر ابلونسکی یعنی آنا کارنینا قصد سفر به منزل و شهر اون هارو میکنه..

از طرفی خواهر داریا یعنی کاترین خواستگاری به نام فرونسکی داشته و علاوه بر اون  بعد مدت ها یکی از آشنایان دور خانوادگیشون که پسری خوب و با اخلاق بوده به نام لیفین سرو کلش پیدا میشه و اون هم به کاترین ابراز علاقه میکنه و خواستگارش میشه اما متاسفانه در یک میهمانی از کاترین جواب رد میشنوه و به طور غم انگیزی از میهمانی با قلبی شکسته خارج میشه.

آناکارنینا خواهر ابلونسکی زنی نجیب و زیبا بوده به طوری که در هر مجلس و جمعی شمع اون محفل می شده ؛ البته اون شوهر بانفوذی به اسم کارنین و پسری کوچک هم داشت. زندگی آنا و همسرش در کمال آرامی بود ولیکن عشق و محبت چندان زیادی بینشون به چشم نمی خورد؛چرا که کارنین بسیار بزرگ تر از آنا بود و چهره ی چندان زیبا و دلربایی نداشت.

روزی که آنا در ایستگاه قطار به انتظار برادرش بوده به طور اتفاقی با فرونسکی روبه رو میشه و در دیدار اول به خاطر منش و شخصیت فرونسکی مهر اون رو به قلبش وارد میکنه به طوری که در دیدار بعدی که در میهمانی کاترین بوده قلبشون و روحشون به هم پیوند میخوره و فرونسکی عاشق آنا میشه و کاترین رو فراموش میکنه..

آنا قبل از این که رابطش با فرونسکی از دوستی فراتر بره مدام به خودش گوشزد میکرده که من همسر دارم و همسرم رو خیلی هم دوست دارم اما به مرور حسی در قلبش میگه که فرونسکی فراموش شدنی نیست و آنا میفهمه که این علاقه خیلی فراتر از دوستی ساده ای هست که بینشونه.. اما متاسفانه آنا دل باخته ی فرونسکی میشه و کم کم رابطه اش با کارنین سرد و سردتر میشه و کار به جایی میرسه که آنا این احساس و عشق رو به همسرش اعتراف میکنه و اختلافات بین اون ها آغاز میشه.

اما نهایت داستان ترک آنا از همسر و پسرش و شروع ارتباطی جدید هرچند غیر قانونی با فرونسکی هست. ارتباطی که سرانجامش دل زدگی و دور شدن فرونسکی از آنا و دل بسته شدن فرونسکی به معشوقه ی جدید هست.. و در آخر داستان آنا شکست خورده از عشق و زندگی تنها میشه؛چرا که دیگه کسی اون رو زن نجیب و وفاداری نمیدونه و آبرو و شهرتش لکه دار شده.. بنابراین آنا 1روز در ایستگاه قطار وقتی که در انتظار بازگشت فرونسکی به سر می برده اون رو همراه معشوقه ی جدیدش می بینه و خودش رو جلوی قطار پرت میکنه و میمیره.... قطاری که روز آشناییش با فرونسکی 1مرد خودش رو همان طور کشته بود..

 

در مورد شخصیت های داستان من از داریا و لیفین خوشم اومد. برای آناکارنینا احساس شفقت بهم دست داد.به این خاطر که نتونست شعله ی احساسش به فرونسکی رو کنترل کنه.رمان قبلی که خوانده بودم جین با این که روچستر رو دوست داشت اما پاک دامنی کرد و شبانه قصرش رو ترک کرد اما در این داستان آنا با این که همسر و فرزند داشت نتونست این کار رو انجام بده(شاید چون عشقی در زندگی حقیقیش وجود نداشت؛اما این باز هم دلیل مناسبی نمیتونه باشه)

2قسمتی که تاثیرگذار بود و باعث شد اشک بریزم زمانی بود که کارنین به سفر رفته بود تا تدارکات طلاق رو انجام بده اما نامه ای از آنا به دستش رسید که برگرد من در بستر مرگ هستم؛ کارنین میتونست نامه رو شوخی بگیره! اما نه تنها برگشت بلکه آنا و فرونسکی رو هم بخشید تا جایی که وقتی فرونسکی وارد اتاق شدبه خاطر بزرگواری و بخشش کارنین از روی شرم دستش رو جلوی چهره اش گرفت اما آنا گفت: دستت را از چهره بردار و به کارنین نگاه کن او فرشته است نه انسان.......

من انتظار و تصورم  این بود که این قسمت پایانی داستان باشه؛کمی بعدش نوشته شده بود که فرونسکی با تپانچه خواست که خودکشی کنه.. حس کردم فرونسکی و آنا هر دو از دنیا رفتن و عشقشون رو با خودشون بردن و کارنین فداکاری کرد..

اما وقتی در خوندن پیش رفتم و به قسمت آخر رمان رسیدم متوجه شدم این عشق هیچ حقیقتی نداشته. عشقی که نهایتش خودکشی آنا بود!! تولستوی حتی از ادامه ی زندگی کارنین و پسرش و فرونسکی دست کشیده.. گویی که پایانی تلخ تر برای رمان از کشته شدن آنا وجود نداشته...!!:: موضوعات مرتبط: <► کتابهای داستانی و رمان ◄> , دانلود رمان آنا کارنینا نوشته لئو تولستوی (نسخه صوتی) , ,
:: برچسب‌ها: دانلود رمان آنا کارنینا نوشته لئو تولستوی (نسخه صوتی) , دانلود رمان آنا کارنینا , رمان آنا کارنینا , PDFرمان آنا کارنینا , PDF آنا کارنینا , دانلود رمان , رمان , رمان خارجی , لئو تولستوی , تولستوی , آنا کارنینا نوشته تولستوی , ,
:: بازدید از این مطلب : 101
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
ن : Mah,Diba
ت : چهار شنبه 3 آذر 1395

صفحه قبل 1 صفحه بعد